tel. 784-490-404

                                                    LOGOWANIE  |  KONTAKT

O nas

Nasze marzenie spełniliśmy, gdy otworzyliśmy w 2014 r punkt kolonialny w Gdyni ,Gdańsku, a obecnie w C.H.Port Rumia . Przychodząc do nas możecie znaleźć  dla siebie swoją ulubioną herbatę, kawę czy yerbę z pośród wielu gatunków pochodzących z najlepszych plantacji świata.

Zawsze służymy fachową radą ,pomocą w doborze i informacją jak prawidłowo parzyć i degustować herbatę. Każdy znajdzie coś dla siebie jak i swoich znajomych z możliwością zapakowania elegancko na prezent.

Posiadamy również szeroki wybór akcesoriów  i porcelany do parzenia , które świetnie sprawdzą się w zaciszu domowym jak również będą doskonałym prezentem dla znajomej osoby na każdą okazję:  rocznicę, urodziny , imieniny i gwiazdkę ,czy  nawet ślub.

Aby umożliwić szerszy i wygodniejszy odbiór już znanych i docenianych produktów stworzyliśmy możliwość zakupu przez sklep internetowy bez wychodzenia z domu.

Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do kontaktu.

Adres

Samowar Ewa Druszcz
ul. Grunwaldzka 108
84-230 Rumia, PL
NIP: 5861587305

Telefon

+48 784-490-404

Mail

kontakt@samowarherbaty.pl

Ta strona używa ciasteczek. Proszę zaakceptuj, jeżeli chcesz dalej przeglądać stronę. Więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie, ma na celu zapewnienie najlepszej możliwej jakości przeglądania. Jeśli nadal chcesz w pełni korzystać z tej witryny zaakcpetuj pliki cookie klikając „Akceptuj”. W ten sposób wyrażasz na to zgodę.

Zamknij