tel. 784-490-404

                                                    LOGOWANIE  |  KONTAKT

  • Nasze mieszanki ziołowe będą doskonałym uzupełnieniem diety osób dbających o zdrowy styl życia oraz równowagę organizmu. Przygotowane z nich napary mogą stanowić naturalne wsparcie w zwalczaniu codziennych dolegliwości, takich jak m.in. bóle głowy i brzucha, zgaga czy obniżona odporność, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

 

  • W naszych mieszankach ziołowych wykorzystywane są rośliny, których drogocenne właściwości znane są od wielu lat. Wśród nich można wyróżnić m.in. pokrzywę, skrzyp, miętę, rumianek czy dziurawiec, a także owoce i kwiaty, nadające im wyjątkowy aromat. Dzięki temu, napary przygotowywane z naszych mieszanek wspierają organizm i świetnie smakują. 
  • Sposób parzenia:
  • 1-2 łyżeczkę suszu na 200-300ml naparu zalewamy wrzątkiem i parzymy pod przykryciem kilkanaście minut. Po takim czasie wszystkie korzystne właściwości ziół znajdują się w naparze. Najlepiej w tym celu używać  zaparzaczy lub jednorazowych filtrów papierowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Ta strona używa ciasteczek. Proszę zaakceptuj, jeżeli chcesz dalej przeglądać stronę. Więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie, ma na celu zapewnienie najlepszej możliwej jakości przeglądania. Jeśli nadal chcesz w pełni korzystać z tej witryny zaakcpetuj pliki cookie klikając „Akceptuj”. W ten sposób wyrażasz na to zgodę.

Zamknij