tel. 784-490-404

                                                    LOGOWANIE  |  KONTAKT

       

  • Rooibos – czerwony krzew jest synonimem wszechstronności. Kto go skosztuje to zawsze oceni słowami:   niesamowity, ogromny, wspaniały, słodki, pyszny … A przy tym produkowany jest ze zwykłego drzewa z południowoafrykańskiego buszu.  Jego smak i efekty były już znane starożytnym osiedleńcom. W Europie znany jest od 100 lat.

 

  •  Rooibos to czerwonokrzew Aspalathus linearis uprawiany w Afryce. Krzew ten różni się od herbacianego, nie zawiera garbników, kofeiny / teiny  i ma specyficzny miodowy smak. Znany jest z właściwości leczniczych, bogaty jest w składniki mineralne, szczególnie żelazo, działa antybakteryjnie i antywirusowo, pomaga w dolegliwościach jelitowych i żołądkowych, spowalnia procesy starzenia i pozytywnie wpływa na gospodarkę organizmu..

 

  • jest naturalnie bezkofeinową herbatą. Dlatego gotuje się ją  przede wszystkim dla małych dzieci i dzieci w wieku szkolnym,, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dodatkowo przynosi też komfort i relaks. Ta ciekawą herbatę można pić podczas upalnych dni i chłodnych wieczorów. Z kostkami lodu i i owocami odświeża, gorąca z mlekiem lub  miodem zagrzeje.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Ta strona używa ciasteczek. Proszę zaakceptuj, jeżeli chcesz dalej przeglądać stronę. Więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie, ma na celu zapewnienie najlepszej możliwej jakości przeglądania. Jeśli nadal chcesz w pełni korzystać z tej witryny zaakcpetuj pliki cookie klikając „Akceptuj”. W ten sposób wyrażasz na to zgodę.

Zamknij